Bozbey Turizm Size Özel Hizmetler
Bozbey TurizmBozbey TurizmBozbey Turizm
Telefon
E-posta
Yol Tarifi

Hakkımızda

BOZBEY HAKKINDA

1950 yılında, ”Bozbey” lakaplı rahmetli İsmail Sarıalioğlu tarafından kurulmuştur. İlk zamanlar at üstünde Trabzon ve Erzurum illeri arasında fındık ve şeker taşımacılığıyla başlanan bu serüven günümüzde personel ve turizm taşımacılığında öncü bir firma olarak devam etmektedir.

Kurulduğu yıldan itibaren Sarıalioğlu’nun işine bağlılığı ve yenilikçi bakış açısını vizyon olarak benimseyen firma bu doğrultuda birçok başarılı projeye imza atmıştır. Bozbey’in gurur duyduğu çalışmalarının başında, dünyanın en büyük havalimanı projesi olan İstanbul Havalimanı yer almaktadır.

Göktürk Ofis Tel: 0212 322 1861

Bozbey, 2015 yılında İstanbul Havalimanı’nın personel taşımacılığı görevini üstlenerek merkezini İstanbul olarak güncellemiştir.

Bozbey firmasının hizmet kategorisinde bireysel ve kurumsal taleplere çözüm olabilecek farklı hizmetler mevcuttur. Firma okul – öğrenci taşımacılığı, personel taşımacılığı, özel transfer ve toplu taşımacılığı hizmetleri arasında yer almaktadır.

Müşteri istek ve beklentilerini karşılamak için sürekli gelişim ve yenilenme içerisinde olan Bozbey firması, müşteri memnuniyetini hedef noktasına alarak araç filosunu günün koşullarına ve ihtiyaçlarına uygun olacak şekilde güncellemektedir.

Alanında uzman yönetici ekibi, eğitimli personeli ve güncel teknolojik gereçlerin tercih edildiği emniyetli bir o kadar konforlu araçlarıyla farklı kurumlar ve özel talepler için zamanında hizmet vermeye hız kesmeden devam etmektedir. Kurumların zamanında ulaşım sorununa direkt olarak çözüm sunan firma hizmet ağını gün geçtikçe genişleterek büyümektedir.

MİSYONUMUZ

Sürekli yenilik, müşteri memnuniyeti ve güvenlik hedefleyerek ulaşım hizmetlerinde mükemmelliği sağlamaktır. Sektördeki ihtiyacı kontrollü ve dengeli bir şekilde gidererek kurumlara kurumsal hizmet konusunda sorunsuz bir deneyim sunmaya devam etmektir. Güvenli ve zamanında ulaşım sağlayarak kaliteli hizmeti sürdürmek buna ek olarak günümüzde ortaya çıkan yeni sektörlerde aktif hizmet sunup hep bir adım öteye ilerlemektir.

VİZYONUMUZ

Ulaşımda mükemmelliği sağlayıp, lider konumu devam ettirmek ve yeni sektörlerde faaliyet gösterip uluslararası pazarlara ulaşmaktır. Sektörde yakalanan kalite ve üstün hizmet standartları ile farkını ortaya koymaya devam ederek sürekli zirvede olmaktır.